• Konaklama

Profesyonel ve dinamik ekibimizle, ülkemizdeki otellerle süregelen ilişkilerimiz ve uluslararası tur operatörleriyle olan anlaşmalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışı konaklama taleplerinizde en uygun fiyatları sunmaktayız.

 

  • Rehberlik

Dünya çapında ün yapmış profesyonel Türk rehberleri ile hemen hemen her lisanda yabancı misafirlerimizi bir kez daha ülkemize aşık ederken, yurt dışında da profesyonel ekiplerimiz sizlere yeni ufuklar açmaktadır.

 

  • Araç Kiralama / Transfer

Yurt içi ve yurt dışında her türlü şoförlü veya şoförsüz, asistanlı veya asistansız araç taleplerinizi karşılıyoruz. Aracın isteneceği lokasyona bağlı olarak standart/lüks binek araç, limuzin, minibüs, midibüs, otobüs temin ediyoruz.
Dünyanın her yerindeki tedarikçileri sayesinde istenilen aracı temin ederek; şehir içi ulaşım ve transfer ihtiyaçlarında özel şoförlü araçlar ile istenilen yere zamanında, güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktayız.

 

  • VIP Havalimanı Karşılama

İstanbul ve yurt dışındaki belirli havalimanlarında, deneyimli ekibimizle sizi ve misafirlerinizi ayrıcalıklı hissettirecek, konfor ve keyfi bir arada yaşayabileceğiniz yolcu karşılama / uğurlama hizmeti sunuyoruz.

 

  •  Yurt içi / Yurt dışı Tur Organizasyonları

Yurt dışından gelecek misafirlerinizin Türkiye’ye girişinden çıkışına kadar her adımını organize ediyor ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde ülkemizi tanımalarına yardımcı oluyor, seyahat ve toplantı organizasyonlarını planlıyoruz.
Yurt dışında ise profesyonel ve uluslararası iş ortaklarımız sayesinde Avrupa ve Dünya pazarında yüksek kaliteli ve düşük maliyetli hizmetler sunuyor, seyahatlerinizi daha verimli kılıyoruz.
Keşfetmeye Devam Et

Hizmetlerimiz

Hemen Ulaşın

İletişim

TURSAB

Onursal başkanımız Jak Kohen Kasar 1972 yılında kurulan Türkiye Seyahat Acenteler Birliği'nin kurucularındandır.

caption

WATA

Dünyadaki en eski turizm örgütlerinden olan WATA’nın, 1992’den beri üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar aynı zamanda 2013’ten beri WATA başkanlığını yürütmektedir.

caption

IATA

Moris Turizm, Türkiye’deki en eski IATA üyesi acentelerden biri olup, uçuş sektörüne büyük katkılar sağlamıştır. Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar 2011’den 2015’e kadar TÜRSAB nezdindeki IATA Komitesi’nin başkanlığını yapmıştır.

KURAP

Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar, 2018 yılında kurulan Kurumsal Acenteler Platformu'nun kurucusu ve şu andaki başkanıdır.