VİZE

Vize işlemlerinizde titizlikle hizmet vermekte olup, konsolosluklar ve müşterileri arasında birincil iletişim görevini üstlenmekteyiz.

 

İstanbul’daki tüm konsolosluklardan ve temsilciliği Ankara’da olan büyükelçiliklerden (yolcuyu şahsen isteyen konsolosluklar ve büyükelçilikler hariç) talep edilen tüm belgelerin tam olması ve öngörülen sürelerin içinde bulunulması şartı ile uzman ekibimizle; hızlı, kolay ve güvenilir şekilde vize işlemelerini sizin adınıza takip ediyoruz.

 

Vize başvurularınız ve güncel başvuru koşullarını öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş yapıp başvurunuz için yardımcı olacaklardır.

 

Yurtdışı seyahatleri için zorunlu olan Seyahat Sağlık Sigortanızı da acentemiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz.
Keşfetmeye Devam Et

Hizmetlerimiz

Hemen Ulaşın

İletişim

TURSAB

Onursal başkanımız Jak Kohen Kasar 1972 yılında kurulan Türkiye Seyahat Acenteler Birliği'nin kurucularındandır.

caption

WATA

Dünyadaki en eski turizm örgütlerinden olan WATA’nın, 1992’den beri üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar aynı zamanda 2013’ten beri WATA başkanlığını yürütmektedir.

caption

IATA

Moris Turizm, Türkiye’deki en eski IATA üyesi acentelerden biri olup, uçuş sektörüne büyük katkılar sağlamıştır. Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar 2011’den 2015’e kadar TÜRSAB nezdindeki IATA Komitesi’nin başkanlığını yapmıştır.

KURAP

Yönetim kurulu başkanımız Moris Kohen Kasar, 2018 yılında kurulan Kurumsal Acenteler Platformu'nun kurucusu ve şu andaki başkanıdır.