BİLET

Acentemiz, IATA üyesi olup, uluslararası ve yerel tüm havayolu şirketlerinin biletlerini kesebilme yetkisine sahiptir. Moris Turizm “Uzman Bilet Satış Ekibi” , taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirerek, en uygun uçuş seçeneklerini ve fiyatlarını sunmaktadır.

Ayrıca, Mesai saatleri dışındaki acil durumlarda “ Acil Yardım Hattı’mız dan 7/24 bize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

KURUMSAL

Uluslararası organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, tüm detaylar üzerinde titizlikle çalışırken, siz hayalinizdeki organizasyonun keyfini çıkarın.

Kurumsal Hizmetlerimizin başlıcaları

  1. Bayi Toplantıları
  2. Eğitim Toplantıları
  3. Ürün Tanıtımı & Araç Lansmanı
  4. Özel Davetler ve Etkinlik Yönetimi
  5. Basın Organizasyonları
  6. Teşvik Seyahatleri

TURİSTİK

a) Konaklama

Profesyonel ve dinamik ekibimizle, ülkemizdeki otellerle süregelen ilişkilerimiz ve uluslararası tur operatörleriyle olan anlaşmalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışı konaklama taleplerinizde en uygun fiyatları sunmaktayız.

b) Rehberlik

Dünya çapında ün yapmış profesyonel Türk rehberleri ile hemen hemen her lisanda yabancı misafirlerimizi bir kez daha ülkemize aşık ederken, yurtdışında da profesyonel ekiplerimiz sizlere yeni ufuklar açmaktadır.

c) Araç kiralama / Transfer

Yurt içi ve yurt dışında her türlü şoförlü veya şoförsüz, asistanlı veya asistansız araç taleplerinizi karşılıyoruz. Aracın isteneceği lokasyona bağlı olarak standart/lüks binek araç, limuzin, minibüs, midibüs, otobüs temin ediyoruz.

Dünyanın her yerindeki tedarikçileri sayesinde istenilen aracı temin ederek; şehir içi ulaşım ve transfer ihtiyaçlarında özel şoförlü araçlar ile istenilen yere zamanında, güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktayız.

d) VIP havaalanı karşılama

İstanbul ve yurt dışındaki belirli havalimanlarında, deneyimli ekibimizle sizi ve misafirlerinizi ayrıcalıklı hissettirecek, konfor ve keyfi bir arada yaşayabileceğiniz yolcu karşılama / uğurlama hizmeti sunuyoruz.

e) Yurtiçi/Yurtdışı Tur Organizasyonları

e-a) Incoming

Yurt dışından gelecek misafirlerinizin Türkiye’ye girişinden çıkışına kadar her adımını organize ediyor ve profesyonel rehberlerimiz eşliğinde ülkemizi tanımalarına yardımcı oluyor, seyahat ve toplantı organizasyonlarını planlıyoruz.

e-b) Outgoing

Yurtdışında profesyonel ve uluslararası iş ortaklarımız sayesinde Avrupa ve Dünya pazarında yüksek kaliteli ve düşük maliyetli hizmetler sunuyor, seyahatlerinizi daha verimli kılıyoruz.

VİZE

Vize işlemlerinizde titizlikle hizmet vermekte olup, konsolosluklar ve müşterileri arasında birincil iletişim görevini üstlenmekteyiz.

İstanbul’daki tüm konsolosluklardan ve temsilciliği Ankara’da olan büyükelçiliklerden (yolcuyu şahsen isteyen konsolosluklar ve büyükelçilikler hariç) talep edilen tüm belgelerin tam olması ve öngörülen sürelerin içinde bulunulması şartı ile uzman ekibimizle, hızlı, kolay ve güvenilir şekilde vize işlemelerini sizin adınıza takip ediyoruz.

Vize başvurularınız ve güncel başvuru koşullarını öğrenmek için vize@moris.com adresimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş yapıp başvurunuz için yardımcı olacaklardır.
Yurtdışı seyahatleri için zorunlu olan Seyahat Sağlık Sigortanızı da acentemiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Continue Exploring

View Tours

Already In Love?

Contact Us